Вид роботи Ціна
Виготовлення та встановлення ролет Від 20 у.о.

Тканинні ролети відкритого типу «міні беста» – це економ варіант ролет. У цього типу ролет відсутні вертикальні напрямні планки і короб (як у закритої системи), що закриває вал ролети. Перевагою ролет відкритого типу є їх менша вартість та легший монтаж.

Однією з останніх розробок у віконному текстильному оформленні є система «День-Ніч». Особливістю ролет з такою системою є тканина, з якої вони виготовляються. Вона ткана з чергуванням прозорих полосок, які пропускають світло, із полосками, які зовсім не пропускають світло. Два шара такої тканини при плавному суміщенні закривають або відкривають ролети. Таким чином регулюється потік світла у приміщення.

Ми пропонуємо спеціальні колекції матеріалів для виготовлення ролет, виробництва Німеччини та Польщі, які відповідають сучасним тенденціям текстильної інтер’єрної моди. Це сучасні сонцезахисні тканини спеціального призначення. Вони вологостійкі, не горючі, не вигорають на сонці, не розтягуються, мають високий теплозахист та довговічні.

Для конференцзалів ми пропонуємо великий вибір тканин-блекаутів за різними ціновими категоріями.

Для встановлення ролет необхідно правильно виміряти вікно. Схема вимірювання є у галереї наших робіт.

Оскільки матеріали для ролет просочені речовиною, яка відштовхує пил, витирати пил на ролетах немає потреби. Якщо ж ролети забруднили, то пляма легко змивається вологою губкою з неагресивним миючим засобом.

Замовити виготовлення ролет
Заповніть форму і ми в найближчий час зв'яжемось з Вами