залишилось

-20% на ролети від виробника! Заощаджуйте разом із нами!

Діє: 01.04.2019 до 31.04.2019

Дорогі готерьєри, ця пропозиція створена саме для вас: відкриваючи сонячний весняний сезон, ми віднімаємо -20% від вартості сонцезахисних ролетів до кінця квітня місяця 2019 року.

Особливий затишок у готельному номері залежить не тільки від стильних шпалер та сучасних меблів. Оформлення вікон також заслуговує на вашу увагу та має відповідати усім потребам гостей, які перебувають у номерах. Саме сонцезахисні ролети допоможуть сховати кожну деталь від сонця, додати сучасності у інтер’єр та створити затишок всередині приміщення. Окрім того, користуватись ними надзвичайно просто, тому ваші гості не будуть мати проблем із сонячними променями чи, навпаки, їх відсутністю.

Ролети займають дуже мало місця, тому це ідеальне рішення навіть для невеликих приміщень. Завдяки великому асортименту різних тканин, обрати варіант, що найкраще пасуватиме інтер’єру саме ваших готельних номерів, буде дуже легко, а ми з радістю підкажемо, на чому краще зупинити свій вибір у кожному випадку.

Чекаємо на вас у нашій студії інтер’єру «Provence», щоб зробити перебування ваших гостей ще більш комфортним та приємним.

Скористатися пропозицією ЗАРАЗ
Заощаджуйте разом із нами!

Warning: include_once(footer_part.php): failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/provences/www/www.provence-horeca.com.ua/wp-content/themes/provence/single-aktsii.php on line 88

Warning: include_once(): Failed opening 'footer_part.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /sata1/home/users/provences/www/www.provence-horeca.com.ua/wp-content/themes/provence/single-aktsii.php on line 88