Штори
Вид роботи Ціна
Пошиття штор Від 100 у.о.

 

Наші дизайнери чітко знають як і що потрібно зробити, щоб штори у Вашому приміщенні справді додавали тепла та затишку, доповнювали та прикрашали Ваш інтер’єр.

Для ресторанів та готелів дуже важливо, щоб штори були ще й практичними. Тому ми пропонуємо Вам широкий вибір тканин-блекаутів (які не пропускають світла) та негорючих тканин за різними ціновими категоріями. У нас Ви знайдете також різноманітні оригінальні системи карнизів, які підкреслять стиль та вишуканість Вашого інтер’єру.

Ескізи штор наші дизайнери промальовують як від руки так і в програмі 3DMAX. Підбір тканин здійснюється в 2-3 варіантах. За потреби можливий виїзд на об’єкт. Виїзд дизайнера в межах міста здійснюється безкоштовно, за межами міста за договірною ціною. Усі технологічні процеси виконуються під пильним наглядом дизайнерів. Термін виконання замовлення обговорюється з клієнтом безпосередньо при зустрічі. Орієнтовно термін виготовлення може бути від двох тижнів до двох місяців, залежно від об’єму необхідних робіт. На навішування штор ми виїжджаємо із власним інвентарем. Навішування може тривати від 2 годин до 2 днів, залежно від об’єму замовлення.

Замовити пошиття штор
Заповніть форму і ми в найближчий час зв'яжемось з Вами